رویداد مجازی شرکتهای هوافضایی اتحادیه اروپا

احتراماً، به استحضار می‌رساند با توجه به گسترش پلتفرم‌های مجازی برای برگزاری نشست‌های B2B در اروپا، رخدادی با عنوان EACP Virtual B2B- Aerospace application & technologies  از تاریخ ۱۸ تا ۲۰ خرداد با میزبانی مراکز مختلف از جمله EUROPEAN AEROSPACE CLUSTER PARTNERSHIP برگزار خواهد شد. در حال حاضر در این رخداد بیش از 700 نفر از 43 کشور ثبت‌نام نموده‌اند و بالغ بر ۵۰۰ فرصت همکاری را در سایت بارگذاری نموده‌اند.

با توجه به ظرفیت شرکت‌های ایرانی در حوزه هوافضا، فرصت موجود برای شبکه‌سازی، انجام ملاقات‌های B2B  و توسعه بازار محصولات و خدمات شرکت‌های ایرانی بسیار حائز اهمیت است.  از این رو پیرو تعاملات و مذاکرات صورت گرفته از طرف مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری امکان حضور شرکتهای عضو اتحادیه در این رویداد فراهم شده است. نظر به زمان محدود باقیمانده، خواهشمند است از ظرفیت جلسات دوجانبه با افراد و سازمان‌های حاضر در رویداد و فرصت‌های همکاری ثبت شده در سایت نهایت بهره‌برداری به عمل آید.

در این راستا مواردی به شرح زیر یادآور می‌گردد:

1- تا حد امكان اطلاعات كامل (با در نظر گرفتن ملاحظات خاص حوزه كاري) در سايت بارگذاري گردد. (عكس ثبت نام كننده، لوگوي شركت، معرفی شرکت، اطلاعات محصولات و…)

2- ثبت نام كننده از طرف هر شركت، حد الامكان از مديران عالي يا اعضاي هيات مديره شرکت باشد. (ساير شركت هاي حاضر در رويداد نيز عمدتاً در سطح مديران عالي ثبت نام داشته اند.)

۳- پیشنهاد می‌گردد در بخش local support office ، اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران(Iran Aviation & Space Industries Association) انتخاب گردد (چنانچه نام اتحاديه در بخش نبود، انتخابي انجام نگردد. ويرايش اين قسمت در روزهاي آينده امكان پذير است).

4- پس از ثبت نام، ترجيحاً در اولين فرصت، از ساير شركت كنندگان به منظور درخواست جلسه B2B بازدید گردد تا در اولويت بررسي طرف مقابل قرار گيرند. (با توجه به حجم بالاي جلسات درخواستي براي طرفين و تعداد محدود جلسات B2B)

5- پس از تکمیل پروفایل در اسرع وقت فرصت‌های همکاری درج شده در سایت در بخش Marketplace مورد بررسی و بهره‌برداری قرار گیرد.

6- شركت در اين رويداد رايگان است.

آدرس سامانه: (ممکن است نیاز به VPN باشد)  Https://eacp-aerospace-2021.b2match.io

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *