فراخوان و دعوت به مشارکت در تشکیل کارگروه‌ قطعه سازی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران

اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران به اطلاع می­رساند، به منظور دستیابی به اهداف متعالی کشور در این صنعت با استفاده از کار و فعالیت بخش خصوصی، اقدام به طرح ریزی ساختار و روش اجرایی مناسب و موثر برای تشکیل و فعالیت کارگروه­های مرتبط و فعالیت آن­ها نموده است.

حضور و مشارکت فعال در این کارگروه‌ها ، بدون شک می­تواند بستر منافع فراوان مستقیم و غیر مستقیم برای تک تک اعضا را فراهم نماید و زمینه ساز تحولات مطلوب برای ایجاد فرصت‌های کلان و خرد جدید، امکان بهره برداری حداکثری از فرصت‌های موجود و تبدیل کردن تهدیدها به فرصت‌ها گردد که همگی موجب بقاء، رشد و توسعه فعالیت شما عزیزان می‌شود.

بر این اساس، این اتحادیه از تمامی اعضاء فعال در حوزه طراحی، ساخت و تولید قطعات مورد نیاز صنعت هوافضایی کشور از جمله هواپیما و بالگرد تقاضا دارد به منظور آشنایی بیشتر با قابلیت ها و توانمندی های یکدیگر، ارائه طرح و برنامه­های مورد نظر و هم اندیشی و تشکیل کارگروه قطعه­سازی با هدف تقویت مدیریت زنجیره تامین، گسترش زمینه های همکاری با سازمان ها و ارگان­های مختلف از طریق مشارکت در طرح های کلان ملی مشارکت نمایند.

خواهشمند است جهت عضویت در کارگروه قطعه سازی، ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده خود، اطلاعات مورد نیاز به شرح زیر را تکمیل و کتبا تا تاریخ 1400/04/05  اعلام آمادگی نمایید.

شرکتهایی که تمایل به عضویت در کارگروه قطعه سازی را دارند باید شرایط ذیل را دارا باشند.

  1. در زمینه طراحی، ساخت و تولید قطعات صنعت هوافضایی فعالیت داشته باشد.
  2. پرداخت حق عضویت سالیانه اتحادیه
  3. درخواست عضویت مکتوب پیش از برگزاری جلسه و دریافت دعوتنامه رسمی از طرف اتحادیه

 

اطلاعیه شماره 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *