IASIA
English
اطلاعیه فوری - واگذاری واحدهای اداری به شرکتهای دانش بنیان

با سلام حضور اعضای محترم اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران


احتراما به استحضار می رساند پیرو پیگیری های انجام شده اتحادیه از سال 94 تا کنون، خوشبختانه پروژه واگذاری واحدهای اداری به شرکتهای دانش بنیان عضو اتحادیه در حال تحویل می باشد .
از آنجایی که تحقق این امر بدون حضور و مشارکت شرکت های دانش بنیان عضو امکان¬پذیر نبوده لذا جادارد بدین وسیله از حضور و همکاری صمیمانه 22 شرکت که در این یکسال با حضور در جلسات متعدد و رهنمودهای ارزشمندشان همواره پشتیبان و مشوق این امر بودند تشکر و سپاسگزاری گردد .
لذا با عنایت به فرصت فراهم شده برای شرکت های دانش  بنیان از تمامی اعضای محترم (دانش بنیان) خواهشمند است در صورت تمایل به خرید واحدهای اداری مذکور در اسرع وقت نسبت اعلام آمادگی و تکمیل فرم های مربوطه حداکثر تا تاریخ روز یکشنبه مورخ 95/10/19 با دفتر اتحادیه و یا شماره همراه 09123495039 آقای مهندس نادری تماس حاصل فرمایند، تا فرایند پیگیری و واگذاری توسط اتحادیه برای شرکت درخواست کننده فراهم و اجرایی گردد .
لازم بذکر است که اتحادیه در این مرحله هیچ  گونه محدودیتی نسبت به تعداد شرکتها و واحدهای درخواستی نخواهد داشت. بدیهی است در صورت عدم درخواست، اتحادیه با تعداد متقاضیان اصلی، قضیه را پیگیری تا بقیه اعضاء متضرر نگردند .
از لطف و توجه همه سروران گرامی سپاسگزاریم .
با تشکر دبیرخانه اتحادیهآدرس: تهران - شهرک اکباتان - فاز 1 - بلوار شهيد نفيسی - ساختمان تيراژه - همکف  واحد یک (1)
 
تلفن: 44672038- 44672160  دورنگار: 44672174
کد پستی: 1393764733

Powerd by Sorush Afzar Iranain | Designed by eseneal!

کلیه حقوق این تارنما محفوظ و متعلق به اتحادیه می باشد.