برگزاری مجمع عمومی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران

مشاهده کامل خبر

فراخوان مشارکت در تشکیل کارگروه‌ پهپاد اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران

Rate this post

اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران به اطلاع می­رساند، به منظور دستیابی به اهداف متعالی کشور در این صنعت با استفاده از کار و فعالیت بخش خصوصی، اقدام به طرح ریزی ساختار و روش اجرایی مناسب و موثر برای تشکیل و فعالیت کارگروه­های مرتبط و فعالیت آن­ها نموده است.

حضور و مشارکت فعال در این کارگروه‌ها ، بدون شک می­تواند بستر منافع فراوان مستقیم و غیر مستقیم برای تک تک اعضا را فراهم نماید و زمینه ساز تحولات مطلوب برای ایجاد فرصت‌های کلان و خرد جدید، امکان بهره برداری حداکثری از فرصت‌های موجود و تبدیل کردن تهدیدها به فرصت‌ها گردد که همگی موجب بقاء، رشد و توسعه فعالیت شما عزیزان می‌شود.

بر این اساس، این اتحادیه از تمامی اعضاء فعال در حوزه پرنده­های بدون سرنشین (پهپادها) تقاضا دارد به منظور آشنایی بیشتر با این فرصت مهم، استفاده حداکثری از آن، دید و بازدید همکاران، ارائه طرح و برنامه­های مورد نظر و هم اندیشی و تشکیل کارگروه پهپاد مشارکت نمایند.

خواهشمند است جهت عضویت در کارگروه پهپاد، ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده خود، اطلاعات مورد نیاز به شرح زیر را تکمیل و تا تاریخ 1400/02/12 اعلام آمادگی نمایید. همچنین، برخورداری از معرفی نامه رسمی جهت حضور نماینده شرکت محترم الزامی است.

در صورت نیاز با دبیرخانه اتحادیه به شماره 40443910-021 تماس حاصل فرمایید.

شماره واتساپ دبیرخانه اتحادیه: 09337176082

پیوست : فایل درخواست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *