برگزاری مجمع عمومی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران

مشاهده کامل خبر

ثبت نام جهت دریافت واکسن کرونا

Rate this post

بدین وسیله به استحضار می­رساند اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در همکاری با ستاد ملی مقابله با کرونا و در راستای سند ملی واکسیناسیون در نظر دارد با مشارکت فعالان بخش خصوصی ذیصلاح نسبت به واردات و توزیع عادلانه واکسن‌کرونا با اولویت نیروی انسانی فعال در بخش تولید و پشتیبانی تولید و با نظارت ستاد ملی کرونا اقدام کند. در این راستا مکاتبات مقتضی نیز با رئیس جمهور محترم صورت پذیرفته و موافقت ایشان اخذ شده است.

جهت اجرایی کردن موارد مذکور و در فاز اول لازم است آمار و اطلاعات نیروی انسانی واجد شرایط در شرکت های تولیدی، واحدهای صنعتی و خدماتی عضو اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی مستقر در استان تهران جمع آوری شود. پس از جمع‌بندی نهایی اطلاعات مورد نیاز، با همکاری و نظارت ستاد مقابله با کرونا استان تهران، مراکز درمانی منتخب جهت تزریق واکسن ثبت نام شدگان مشخص و اطلاع رسانی می شود. بدیهی است واکسن تنها با ارائه کارت ملی افراد ثبت نام شده و در مراکز مشخص شده قابل تزریق خواهد بود. در این ارتباط کارگران و پرسنل تابعه واحدهای تولیدی هزینه‌ای بابت تهیه واکسن و تزریق آن پرداخت نخواهند کرد و تمام هزینه توسط کارفرما پرداخت خواهد شد.

شرکتهای محترم عضو که کارت عضویت اتاق و یا کارت بازرگانی دارند  می­توانند حداکثر تا تاریخ 1400/02/17 با مراجعه به آدرس اینترنتی http://www.tccim.ir/?addr=rvwp20 نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اولیه دریافت واکسن‌کرونا ویژه اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران اقدام کنند.

فایل اطلاعیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *