برگزاری مجمع عمومی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران

مشاهده کامل خبر

فراخوان و دعوت به مشارکت در تشکیل کارگروه‌ تعمیر، نگهداری و اورهال هواپیما(MRO)

1/5 - (4 امتیاز)

اعضای محترم اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران

موضوع: فراخوان و دعوت به مشارکت در تشکیل کارگروه‌ تعمیر، نگهداری و اورهال هواپیما(MRO) اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران

با عرض سلام و احترام؛

اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران به اطلاع می­رساند، به منظور دستیابی به اهداف متعالی کشور در این صنعت با استفاده از کار و فعالیت بخش خصوصی، اقدام به طرح ریزی ساختار و روش اجرایی مناسب و موثر برای تشکیل و فعالیت کارگروه­های مرتبط و فعالیت آن­ها نموده است.

حضور و مشارکت فعال در این کارگروه‌ها ، بدون شک می­تواند بستر منافع فراوان مستقیم و غیر مستقیم برای تک تک اعضا را فراهم نماید و زمینه ساز تحولات مطلوب برای ایجاد فرصت‌های کلان و خرد جدید، امکان بهره برداری حداکثری از فرصت‌های موجود و تبدیل کردن تهدیدها به فرصت‌ها گردد که همگی موجب بقاء، رشد و توسعه فعالیت شما عزیزان می‌شود.

بر این اساس، این اتحادیه از تمامی اعضاء فعال در حوزه تعمیر، نگهداری و اورهال هواپیما (MRO) تقاضا دارد به منظور آشنایی بیشتر با این فرصت مهم، استفاده حداکثری از آن، دید و بازدید همکاران، ارائه طرح و برنامه­های مورد نظر و هم اندیشی و تشکیل کارگروه MRO مشارکت نمایند.

خواهشمند است جهت عضویت در کارگروه MRO، اطلاعات مورد نیاز به شرح زیر را تکمیل و تا تاریخ 1401/03/26 اعلام آمادگی نمایید. همچنین، برخورداری از معرفی نامه رسمی جهت حضور نماینده شرکت محترم الزامی است.

در صورت نیاز با دبیرخانه اتحادیه به شماره 40443910-021 تماس حاصل فرمایید.

شماره واتساپ دبیرخانه اتحادیه: 09337176082

پیوست: متن اطلاعیه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *